March 30, 2016

Chai stop

Mom pants- Takko (similar HERE) | ShoesAsos | BlouseLipsy | Earrings- Lindex | Bracelet-Lindex | Bag- Dune London (similar HERE) | Coat- New Look | Sunnies- RayBan

We went back to Tartu a couple of days ago. The weather was amazing and made the whole day full of energy and positivity. We decided to take time off and just enjoy the city. Streets and cafes were full of people who had taken out their sunglasses and had pulled off those spring outfits. We could feel the freshness and enthusiasm in the air. We walked, took some pictures and discovered the city. I was amazed how much Tartu still has to offer. We found some new cafes, beautiful streets with their architecture and hillsides perfect for a picnic. Also we couldn't resist going to our favourite cafe called Werner. Shoutout to their chicken pasta and Napoleon cake. And of course THE CHAI- reason we go to Werner so often. We decided to take away our hot drinks because of that lovely, inviting spring weather. Gentle wind, first sparkling spring sunbeams and delicious chai. Perfect combo to enjoy the day.

NB! Links added!

Sõitsime paar päeva tagasi maalt tagasi Tartusse, ilm oli super ning see muutis päeva energiliseks ja veelgi positiivsemaks. Tänavad ja avarad kohvikud lausa kubisesid inimestest, kes olid kapist juba kevadoutfitid ja päikeseprillid välja kookinud ning õhus oli tunda värskust ja entusiasmi.  Jalutasime, tegime mõned pildid ning avastasime uusi tänavaid, kohvikuid ja huvitavaid arhitektuuriobjekte. Kooli ajal on marsruut enamjaolt kodu-kool-kodu ning halb ilm ei kutsu samuti linnas ringi tuuseldama. Taas suutis Tartu mind oma kaunite ehitiste ja kohvikute, armsate koduste tänavate ning parkide ja mäenõlvadega üllatada. Kõik on justkui olemas, samas on linn kodune ja rahulik. Minu ja Karli (nagu kindlasti ka paljude teiste) lemmikkohvikuks on olenemata ilmast ja aastaajast siiani olnud Werner, shoutout Werneri vürtsikale kanapastale ja Napoleoni koogile siinkohal. Chai väärib eraldi väljatoomist, sest see on põhjus, miks me Werneris nii tihti käime, sest pastat me ilmselt nii sageli väljas ei sööks. Werneri imemaitsva Chaiga on aga see lugu, et vahet ei ole, kas väljas sajab laia lund ja jõulud on kohe ukse ees või puhub jahe kevadtuul nagu sel korral, annab see ikka selle õige õdusa atmosfääri ja jututuju. Sel korral võtsime kuumad joogid kaasa ning nautisime esimesi kevadisi päikesekiiri ning õrna tuult. Perfect combo.

PS! Lisatud ka lingid! Sain vist viimase UK 6 suuruses saadaoleva Lipsy pluusi endale haha lucky me, väiksemad suurused müüdi 1-2 päevaga Asoses välja, panin lingi siiski üles, sest mõni suurem number on veel alles ja aeg-ajalt, kui veab, võib ka väiksemaid suuruseid juurde lisanduda.

4 comments :