March 19, 2016

Hate letter to the weather

Jumpsuit- Asos | Leather Jacket- Asos | Shoes- Adidas 'high in the sky'

Ma tean, ma tean-  väga ebahuvitav ja mõttetu on Eesti ilma üle vinguda, aga mida vanemaks ma saan, seda rohkem ma tahaks Austraaliasse või LAV-i kolida. Kunagi oli talv mu lemmikaastaaeg, can u believe iiiit?
Siinne ilm on tõsine nali. Alles eelmises postituses rõõmustasin kevade üle ning järgmine hommik oli mul piinlik, et nii naiivne olla võisin, kuna mind äratas lumesaha mürin hommikul kell 5. Ja tänane ilm on kompott hommikusest vihmast, lõunasest päikesest ja pärastlõunasest lumesajust... õhtu on veel noor, võib-olla jään veel äikesetormi kätte?!

Oma mõttelennus jõuan alati järeldusele, et stiilsed inimesed Eestis on väga vaprad inimesed. Kui kedagi kontsadel näen, eriti meie libedatel tänavatel, mõtlen korraks, et nii, kohe ma ei näe teda enam endaga samal kõrgusel ja terve jalaluuga, aga kui sitke kõnd teda siiski vaikselt ja enesekindlalt eemale kannab...wow.

Täna ma siiski üritasin, sest omades uksest-ukseni transporti, sain õhemat riietust endale lubada. Kombineerisin musta casual jumpsuidi valge nahktagi ja Adidastega, mille puhul mulle platvormtald väga meeldib, minu jaoks oli see new update klassikalistele. Aa, muide, kui te üksluisuse etalon olla ei taha, siis do not get that jumpsuit, ma olen nii sõltuvuses, et see tundub praegu ainus asi mu kapis. Või on mul viimasel ajal pidevalt cheatday, sest paar pitsat ja jäätis jäävad selles kindlasti sinu ja ainult sinu isiklikuks saladuseks. Hmm..

Lähen nüüd piilun kinokavasid, sest mis oleks parem laupäevaõhtu sisustamiseks, kui hea film,

ilusat nädalavahetust!I know it's super random to complain about weather, but it's really a big joke in Estonia. Take me to Australia or Africa or something. Remember, when I cheered about spring in my last post? Guess what happened next morning? I was woken up by that loud and noisy snowplow. Today there has already been three different types of weather: snowstorm, sun and rain....but evening is young, maybe in the evening I'll be hunted by a thunderstorm.

So it's really a serious challenge to wear your favourite outfits in Estonia and survive the day without feeling super uncomfortable or in danger (especially in heels) :D

Still I tried, luckily I had a comfy transport today, so I could wear something less winterish and didn't freeze. I loved that combo. It's simple and doesn't even need an explanation...ooh...I still wanted to say that I love those 'high in the sky' Adidas' shoes, they are lil bit higher than the original ones and I like it different. Also, I should warn you about the jumpsuit, it will make you wear itself every day.  Definition of comfy? Absolutely. You should wear something like that on a cheatday. Those two pizzas and an ice cream or two will be your and your secret only...

Okay my loves, I am going to seek for some cinema schedules now,

have a nice weekend!

1 comment :

  1. It's really a serious challenge to wear your favourite outfits in Estonia and survive the day without feeling super uncomfortable or in danger. shein coupons

    ReplyDelete