March 24, 2016

Mixed Feelings

Shoes- Steve Madden | Poncho- Esprit | Jeans- Bershka | Coat- New Look | Sunnies- Asos | Tie bow-  KUMA (thanks Gertrud) | Shirt- Mango | Bag- H&M

Lõikan vist praegu kasu kõigest soojast ja päikeselisest ning olen inspireeritud paljust enese ümber. Isegi eilne 10-minutiline vestlus mu parima sõbrannaga andis tohutult tahtejõudu ja mõni hea artist oma viisijupiga võib mulle 10 uut ideed pähe süstida (shout-out to Lana). Inspireeritus on üks nendest mõnest 'nähtusest' elus, mis mind tõsiselt sütitab ja elu armastama paneb. Ma tunnen end uusi huvitavaid ideid peas kandes tervikuna ning kui need veel reaalsuseks saavad- uuh level up!!!

Siiski takistab miski mul praegu tundmast seda lõplikku õnnetunnet ning kriibib südamel, ükskõik kui hästi kõik ka ei oleks. See mis maailmas praegu toimub paneb mind vahel tundma imepisikese bakterina oma mõttetute unistuste ja soovidega. Tahaks aidata ja midagi ära teha, kuid see kõik tundub kuidagi sürreaalne ja nii uskumatu ja nii suur ning mis kõige hirmutavam- nii lähedal, eriti pärast Belgias toimunut. Abitu tunne on. Kas me tõesti ei saa midagi ära teha ning peame vaikselt ootama, kus ja kuna toimub järgmine rünnak ning kas sellest on või ei ole välja jäänud meie pereliikmed, sõbrad, sugulased ja kaasmaalased? Saadan oma kõige helgemad soovid, palved ja mõtted kõigile Brüsselis ja kogu maailmas- praegu tunnen ma, et see on kõik, mida teha saan.

(PS! Ärge kandke selliseid saapaid veel, not the best idea haha.)

I'm taking the advantage of anything sunny and warm right now and I'm being so inspired by everything around me. You have no idea how happy being inspired makes me. I feel complete when I have some new great ideas in my head and when I know I can make them real. The absolute happiness for me is when results come out like I had imagined or even better.

But there is this one thing that still keeps me from enjoying all of it and makes me feel kind of silly sometimes with my little dreams and wishes. They seem like nothing important compared to what is happening in the world and this is when I'm sending prayers to everyone in Brussels and all over the world- that's the least I can do.

2 comments :

  1. Väga hästi kirjutad!!! Jätka seda, mis sa teed, mulle su blogi väga meeldib!
    ps. Su ilu on kirjeldamatu!

    ReplyDelete