May 03, 2016

My summer needs an update, what about you?

1. Kendall & Kylie Ginny Nude Lace up shoes | 2. Glamorous White Patent Barely There Sandals | 3. ASOS HEADQUARTER Lace Up Heeled Sandals 4. ASOS HUE Heeled Sandals | 5. Laced Up Block Heel Boot 6. ASOS HI AND LOW Embellished Heeled Sandals


Hey girls and yeah...mostly girls!
I was in search of the perfect summer shoe today, because this year there have been some ultimate changes in fashion when it comes to footwear. A big new trend alert is the lace-up-shoe of course, this summer- everyone loves it and everyone needs it, but there are still good old and also updated classics that we can't miss. I thought I'd share some of my favourites that I found on the Internet with you guys. Added links and everything. So you can finish your already-bought summer dresses (and why not bikinis and shorts) into head-turning outfits.
Have a nice day!

Tere tüdrukud ja...jah enamjaolt tüdrukud!
Otsisin täna internetist erinevaid kingi, sest mu kingariiul vajab suvisteks üritusteks väikest update'i ja no olgem ausad- 'mul on piisavalt kingi' ei ütle vist ükski naine mitte kunagi. Lisaks on sel aastal kingatrend ühe lausa omaette stiilikategooria külge saanud- 'lace-up shoes' ehk ülesnööritud kingad. See trend jookseb muidugi ka läbi teiste riideesemete- olgu selleks siis kleidid, pluusid või püksid ning sel suvel on see eriti nö massideni jõudnud- kõik armastavad ülesnööritut ja enamik julgevad selle ka välja kanda. Lisaks ülesnööritule ei saa me siiski veel mööda vaadata headest vanadest klassikalistest kingadest- lihtsuses peitub võlu. Mind omakorda võlub ka lihtsuse veidi robustsem vorm, mis püüdis minu silma neist kõigist vist enim- jämedama kontsaga lihtsad äärteta kingad- uuuuh. Arvan, et oma esmase valiku teen just nende seast. Pole ei liigne klišee ega ka liigne klassika- paras vahepealne kiiks, nagu mulle meeldibki.

Mõtlesin oma lemmikuid ka teiega jagada, lisasin lingid ja puha. Kui kellelgi vajavad kapis juba päikest ootavad suvekleidid (ja miks mitte ka bikiinid ja lühikesed püksid) seda pilku-püüdvat lõpuviimistlust perfektsete kingade näol, siis loodan, et sain abiks olla.

Ilusat teisipäeva!

6 comments :

 1. 2 on väga-väga ilusad, nõus sinuga, et lihtsus=võlu :)

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldivad neljandad, aga ma proovisin sarnaseid poes ja need ei jäänud minu jalas kõige paremad. Seega esimesed veits rockid :)
  Ingerliis

  ReplyDelete
  Replies
  1. ma armastan ka neid neljandaid vägaväga <3

   Delete
 3. Teisel pildil olevaid kingi saab näiteks hetkel H&M'ist, nii valgeid kui ma musti ja ongi täpselt samasugused :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. oo, väga hea, tsekin järgi, aitäh! :)

   Delete