September 21, 2016

Kerli Sosi Photography

Ma ei tea kuhu aeg lennanud on, aga ma ei ole 3 kuud postitanud. Wait whaaat?!?!?! Oma peas oleks viimane postitus justkui eile päevavalgust näinud, aga pisike reality-check, Karina- aeg ei veni enam nagu lasteaias ema oodates või reklaamipaus multikate vahel. Adult life.  Ja ma arvan, et ma ei pea vabandama selle eest, sest VÄHEMALT olen ma tagasi ja ilma igasuguse tundeta et PEAN siin olema, vaid kuna tegusad kolm kuud annavad ka palju materjali, mida hiljem Teiega jagada, siis on see suures plaanis siiski win-win olukord, right.

Seega let's get started! Uuesti.

Augustis kirjutas mulle armas Kerli, kes oli avamas oma fotonäitust Tallinna hüpersuperarmsas kohvikus Kohalik (minge kindlasti tsekkige oma silmaga üle, boonus lisaks maitsvale toidule) ja kelle üks ideefoto vajas veel teostust. Seega kutsus ta mind pildistama. Lisaks näitusefotole (mis tuli btw algsele ideele väga sarnane välja, vähemalt selle järgi, mida Kerli alguses kirjeldas) tegime ka niisama lahedaid pilte, sest kes ei jätaks võimalust kasutamata kui juba nii ägeda fotograafiga kokku juhtud. Olin Kerlile kunagi mõned aastad tagasi samuti modelliks olnud, seega oli tema imearmas kodukoht Soomaal tuttav ja kõik sujus nostalgilis-vabas meeleolus omaküpsetatud õunakoogi, värske smuuti, mõnusa Kerli ja puhta looduse saatel. Lisaks sain vääga palju sisustusideid, sest nende Kanuumatka- ja saunakeskus on juurde saanud mõnusad toad, crazylt hea interjööriga. Perfektne ning stiilne puhkus looduses garanteeritud. Mõtleme Karliga ise ka mõnel suvel sinna sõidu uuesti ette võtta ja nende deluxe-toas, vaatega lõputule idüllile, lõpuks ära ööbida.

Kerli  oli väga tasemel oma rõõmsameelsuse, soojuse ja piiritute ideedega (teostusest rääkimata). Tema motiveeritus ja tegutsemisind on imekspandav ning inspireeris mind väga. Aitäh sulle, Kerli!

 Kleit on pärit Miss Selfridgest ja playsuit on Young Bohemians.Ja näitusepilt:Head nädala jätku, xo

2 comments :

  1. Nii lahedad pildid ja nii lahe pükskostüüm!! Just leidsin su blogi ja nii tore, et Tartu ka blogielu on :)

    x
    Piia
    selfmadeblog.ee

    ReplyDelete