June 30, 2017

SUNSETS AND SWEET FIELDS


Massiivsete kohustuste kadumisega nüüd suve hakul ja ajaga reaalselt ka mõelda kõigele tunnen end mingite stiilimuutuste käes virelevat. Vahepealne full-grunge periood tundub nagu mingi rumal faas ja olen avatud igasugu uuendustele nii foto-, moe- kui ka iluvallas. Ma reaalselt hakkasin automaatselt (peaaegu esimest korda elus) oma juukseid 99% armastama (ja seda hetk pärast pikka kaalumist juuksed nüüd blondiga kindlasti ära triibutada). Samuti sooje fotosid, 70ndaid, laiu teksaseid, kollast ja punast (mida ma tavaliselt ainsana kõigil fotodel ja ka riietel vältida üritasin). Igatahes väga artful ja vaba on olla.

Pluus- Springfield | Seelik- H&M | Vöö- H&M

Käisime eile õhtul metsikul moonipõllul päikeseloojangul pildistamas. Oli imeline. Sellistel hetkedel on fotograafia ilmselt üks mu suurimaid kirgi. Tahan uskuda, et Eestis on veel sarnaseid kohti. Selle suve eesmärk on võimalikult palju metsikut, puutumatut ja kaunist ka jäädvustada. Let's see how it goes. 


Ja nüüüd lõpuks ometi reede õhtu ja aega töönädalast puhata, PRETTY LITTLE LIARSI GRAND FINALE OOTAB MIND!!! Best. night. ever.

No comments :

Post a Comment