July 20, 2017

SAAREMAA 1/3 + 6 põhjust miks kaltsukates käia

Saaremaa on kujunenud iga suve eesmärgiks. Sealne õhkkond on kuidagi puhtam, vabam ja tagasi koju tulles on alati energiat mega palju! 
Igatahes ilmadega vedas meil megalt! Terve nädalavahetus lauspäikest ja isegi öösel oli täitsa okei seelikuga ja ilma sukkadeta ringi lasta. Ööbisime Johan Design & Spa Hotel'is, mis oli supeeer. Eriti mõnus oli hommikusöök oma valiku poolest- müslid, seemned, puuviljad, pudrud jnejne. Head tervislikku kraami oli küllaga. Spa osas on ka kõik lõõgastumiseks nii sise- kui välibasseini ja saunade näol olemas.  Ei saa mainimata jätta ka tube, mis on kujundatud skandinaavia stiilis ning osade ruumide põhielemendiks on näiteks kivisein, mis jätab kokkuvõttes siiski üllatavalt hubase mulje. Ja siis muidugi oli meil toas nii hea valgus- pool seina põhimõtteliselt klaasist. Ehk fotode jaoks must-be, haha. Tsekka kodulehelt pilte!
Jalutasime Saaremaa armsatel tänavatel ning avastasime mõnusaid kohvikuid. Chameleon kohvik-lounge's näiteks olid väga head smuutid ja pastad. Käisime mõlemal päeval ka rannas ja kuna ma tahtsin mingeid ägedaid wide-leg pükse leida, siis shoppasime ka veidi. Kahjuks peale kaltsukate, Grete poe ja Seppälä kuskilt väga otsida polnud ning see mõte vilja ei kandnud. Olen siiani püksata, haha. Kaltsukatripp seevastu läks päris hästi kõiges muus. Hakkan taaskasutust taas-avastama vist, sest:

1) Leiad ägedaid asju, mida teistel pole. 

2) Säästad loodust, natukenegi.

3) Julged hullemaid asju soetada (sain roosa lillelise see-through hipster seti näiteks), sest need on odavad ja isegi kui neid lõpuks kanda ei julge, siis pole nii kahju. Suure tõenäosusega siiski kannan.

4) Kvaliteet. Kaltsukates on tihti asjad, mida on juba pestud ja mille kvaliteet on vastu pidanud pikka aega. Järelikult peab veel.

5) Võib igasugu ägedat disainer-stuffi leida, mida Eestis kunagi isegi müüma ei hakata. 

6) Ofc, säästad raha.

KAS TEEN  SAARE SEKKARILEIDUDEST HAUL'I?

Earrings- H&M | Sunnies- Aldo | Top- Boohoo | Shorts- H&M (old) | Belt- Asos | Bag- Thrifted | Jean jacket- Vintage

Btw, käisime kinos mingi päev. BABY DRIVER'it vaatamas. Seal oli üks badass tsikk nimega Darling, keda mängis Eiza Gonzales. Ta kandis omanimelisi kõrvarõngaid, mis olid nii laheda Vintage vaibiga. Need H&M'i omad on sarnased, aga kui keegi näeb kuskil 'DARLING' hoopse, siis kirjutage! 

Karina
 xo

No comments :

Post a Comment