September 30, 2017

AQVA SPA AND SPARLKY SHOES


Saabusime just Rakverest spaatamast ning mõtlesin teha ühe laupäevase postituse nendest paarist päevast.

Olin Rakveres varem ainult Aqva Hotel & Spa's spa poolel käinud, seekord jäime siis ka ööseks, võtsime lisaks hoolitsuse ning õhtusöögi. Esimene emotsioon tuppa saabudes oli vägagi üllatav. Ma ei olnud seekord üldse eeltööd teinud ja netist hotelli kohta uurinud. Tuba oli nii-nii maitsekalt kujundatud, et silm kohe puhkas ja seal viibimine oli sedavõrd mõnusam. Siiani vist üldse kõige ilusam hotellituba, kus ööbinud oleme. Ja telkus oli ülipalju kanaleid :D + mõnus voodi!


Kui hotellide vannitoad on alati kuidagi naljaka valgustusega olnud, näiteks langeb valgus lagipähe ja jätab varjud näole, mis teeb sättimise üsna võimatuks, siis Aqvas seda probleemi ei olnud, seega peegliselfied olid must-be :D.


Spa poolega oleme samuti alati rahule jäänud, kuid seekord olid riietusruum ja soolasaun pisut jahedad. Muidu igati mõnus koht puhkamiseks! 

Hoolitsuseks valisin Zanzibari kehahoolitsuse, mis kujutab endast järgmist: "Nauditav heaoluretk koos niisutava kehakoorimiserituaali ja massaažiga. Tulemuseks niisutatud ja pehme nahk, lõõgastus kehale ja vaimule. Sisaldab kehakoorimist + kehamassaaži. Tooted sisaldavad kookosepuudrit, Zanzibari vulkaanilist liiva, kookose neitsiõli." Mu nahk on siiani ülipehme, seega toimib, vist. Kogu protseduur oli üldse väga mõnus, sai korralikult patareisid laetud ja kuuma rätiku all vedeletud. Teistele meeldisid ka oma hoolitsused väga (Aqva-wellness ja Valguse ja Soojuse Maagia).

Õhtusöögiks panin jalga New Look'i sädelevad baleriinad, need on nii elegantsed, naiselikud ja armsad, et nautisin terve õhtu, kuidas nad lihtsale riietusele pisut glamuuri juurde sokutasid. Kujutan ette, et jõuluhooajal on need eriti teemasse. Ja kingakesed on üliodavad!!! (Tseki linki pildi all)

Shoes from New Look

Kõige suurem probleem heade piltide saamisel on minu jaoks ALATI olnud asukoht. Ma lihtsalt tunnen, et olen reaalselt  täielik algaja, mis puutub perfektsetesse taustadesse, mis lähevad riietega ka kokku. Kui me Aqvasse saabusime, olin täiesti kindel, et selle klaveri ja nende puude juures peab lihtsalt pilte tegema. Õnneks oli mu riietus ka enamvähem teemasse, et tausta sobituda, seega tegimegi enne õhtusööki mõned pildid. (Suurim unistus on valge tiibklaver mereäärses hõljuvate läbipaistvate valgete kardinatega avaras elutoas, seega saate aru mu vaimustusest vast.)


Ja sööömaa!!! Searibid pole tegelikult eriti minulik toit, seega tundsin päris raskena end hiljem, aga maitsev oli ikkagi. Eriti kartulid. 

Karli väikevenna Devis

Hommikubuffee oli megarikkalik ja kindlasti jälle üks parimaid, mida Eestis kohanud. Kõike oli alates tüüpiline puder/pannkook/võileivamaterjal lõpetades juustu- ja kalavalikuga.  Seega 10/10 hea koht puhkamiseks, soovitan ja ilmselt läheme ise ka millalgi tagasi.

Nüüd Harry Potteri maratooooon... või noh, me vaatame asap meil vaba aega on. Ilusat laupäeva!

Räägime,
xoxo

No comments :

Post a Comment