September 15, 2017

GIRLS' NIGHT @ VAPIANO

Wearing Zara head-to-toe

Kolmapäeval leidis aset Vapiano tüdrukuteõhtu, kus Gertrudi, Monika ja Annega käisime. Kui välja arvata peaaegu tund aega pastajärjekorras passimist, siis võib öelda, et täitsa tore õhtu oli. Pilet oli 15€, ehk põhimõtteliselt maksime oma toidu eest. Lisaks siis live muusika, kingikott ja loosimised. Kingikotis oli minishampus, pakk pastat, Essence'i huuleläige, kummikommid ja mingid testrid. Loosiõnn meie lauda ei naeratanud, üks number tuli näiteks minu 36 ja Gertrudi 38 vahele. 

Aga tüdrukutega on alati supertore ja Vapiano pasta (eriti Crema di Pollo) on imemaitsev.

Kandsin Üleni Zarat, kott Liu Jo. 

Need pildid on vist esimesed ametlikud sügise pildid siin blogis, sest lehed on juba mõnusalt kollakaks tõmbunud ja aeg on kanda kõigega mugavaid sügissaapaid. 

Räägime
xo

//We attended the Vapiano's girls night on Wednesday with Gertrud, Monika and Anne. Everything was really fun, except we had to wait on line to get our food almost for an hour! Ticket was 15€ so we pracitcally payed for our food. There were also a live music, lottery and presents such as an Essence lipgloss and gummybears. We didn't win with the lottery though.

Every moment with those girls is so much fun and I love Vapiano's pasta, so successful evening anyway.

Those pictures are probably first autumn ones in my blog, because look at those colours and also I am about to wear my autumn boots with everything from now on. (But I still have some open-toe heels to show you guys too, haha).

See ya
xo

No comments :

Post a Comment