September 08, 2017

HOW TO STYLE A SHIRT DRESS


Hei jälle!

Kuigi ma olen 100% sügise tüdruk, kes hea meelega kannab kampsuneid ja armsaid saapaid, millega lehtedes sahistades kooli poole sammuda ja pärastlõunast chaid juua, meeldivad mulle ikkagi soojad ilmad ja suveriided ka. Vahel kipungi neid lausa sügise hakul kandma. Eriti sellistel juhtudel, kui arvan, et suve on küll ja veel ja tellin netipoodidest kokku erinevaid suvehilpe veel augusti lõpus. Eeldusel, et 1. september ei tähenda suvesoojusele midagi. Või eeldusel, et ehk soe sel aastal alles tuleb. Igatahes september pole vist kunagi külma ilmaga sünkroonis jooksmist nii tõsiselt võtnud, kui sel aastal. Nii kui 09 kalendris ette lõi, võis umbes sama arvu näha ka termomeetril. Ja siin ma olin. Hunnik suveriideid kapis ja kõik kandmata. Kui kuulsin ilmateadet, et sel nädalavahetusel lubab 21 kraadi sooja, lõid silma küll särama ja postitangi selle komplekti siia ka ära, võib-olla saate veel motivatsiooni viimased tiirud linnas avatud kontsadega teha. Triiksärk-kleiti annab kindlasti kombineerida ka soojemalt ja sügisesemalt. Näiteks pikkade põlvini (või koguni üle põlve) ulatuvate saabaste ja oversized käekotiga, mõnus sall kaelas ja nahkjakk õlgu katmas. Minu visioon sellest on juba alates kleidi nägemisest olnud aga selline. 

Ilusat nädalavahetust!
Karina
xx

Dress- Asos | Jacket- Old | Shoes- Raid | Bag- Mango | Earrings- Ginatricot | Necklace- H&M | Sunnies- Rayban

PS! Raidi jalanõud on mu uuteks lemmikuteks. Kõik on nii-nii ilusad ja hinnad väga normaalsed. Tsekkige nende valikut näiteks SIIT.  Tellisin neilt kaks paari kingi ja mõlemad vastavad ka suurusele ja on jalas väga mugavad.

//Hey there! Although September was really dutiful this year and brought us cold weathers right away, it didn't change the fact that I had bought loads of summer stuff at the end of the August. Still hoped warm to come I think. I am definitely an autumn girl who loves layering, sweater weathers and a cup of afternoon chai, but nothing against warm weathers too. And summer outfits. Anyway I heard that there will be 21 C in Estonia this weekend. So I brightened up. There's still a chance, haha. So in case u want to take the last opportunity to wear open-toe-heels once more, then here's a little inspo. That shirt dress is wearable in a more autumnly way too, style it with an over-the-knee boots, oversized bag, big scarf and a leather jacket and you are ready to go. 

NB! The Raid footwear is my new favourite- go and check their awesome collection out right HERE.

Have a nice weekend
Karina
xx


No comments :

Post a Comment