September 18, 2017

SHOES LIKE A NIGHT SKY

Shoes- NEW LOOK | Jumper- ASOS | Pants- MONKI | Earrings- Vintage

Käisime Karliga ühel mõnusal soojal pärastlõunal pilte tegemas. Tahtsin need imearmsad kingad ka veel sel hooajal pildile jäädvustada ja kogu komplekt nägi lõpuks siiski mu hirmudele vastupidist tõestades üsna sügisene välja. Selle mõnusa kampsikuga ei hakka selliste ilmadega veel külm ka. Kas te olete näinud praegust tähistaevast?  See on sügisel kohe eriti lummav, maagiline ja ere ning need New Looki kingad ei saakski olla paremini ajastatud.

PS! Minu Instagramis on viimaseid päevi käimas eriti sügisene kingiloos!

xx, Karina

//We did a little shoot with Karl on the warm autumn afternoon. I wanted to show you these shoes before the season is over and whole outfit together looked surprisingly suitable for autumn, although I was little concerned it would not. And this jumper is the warmest thing ever.  Have you seen the late-summer/early-autumn night sky ? It is soo beautiful, bright and dreamy... and those New Look shoes remind me that, so they are extremely on time, aren't they?

xx, Karina


Ja meie pisike Koko saadab tervitusi! Tal leiti eelmisel nädalal kõhunäärmepõletik. Viisime kiisu alanenud isu ja suurenenud süljeerituse tõttu arstile. Talle tehti vereproovid ja röntgen ning avastatigi see kole põletik, mis paljudel juhtudel loomade puhul vaevu üldse mingeid sümptomeid esile toob. Nüüd me ravime ja poputame teda ning loodame, et meie hellik võitleb ja saab sellest koledast tüütusest lahti!!! Hoidke pöidlaid, palun :(.

Ps! Kui keegi peaks samas olukorras olema kunagi ja huvitab, siis lemmiku uuringud lähevad kokku umbes 100€ (meie arve koos iiveldusvastase rohuga), oleneb ka kliinikust. Meie käime Felivetis, Felivet on muidugi super kliinik ja läks hästi, et Koko üldse selliste umbkaudsete kaebustega nii põhjalikult ette võeti.

And Koko sends greetings (she's a little bit ill with pancreatitis, but let's hope everything will be okay soon)

3 comments :

  1. Nii ilusad sügisesed pildid ja no muidugi need kingad!!


    Liisbet
    http://liisbetsaue.wordpress.com

    ReplyDelete
  2. including reasonable comments here... thestyleshoes.com

    ReplyDelete