October 27, 2017

SUPELSAKSAD'ES CHAITAMAS


Plaanisime Kerliga  laupäeval Pärnus kokku saada ja mõned mõnusad sügisesed pildid teha. Ilmaga vedas väga, sest püüdsime kinni praktiliselt ainsa ilusa ilma mitme nädala jooksul. 

Esmalt kutsus Kerli meid Supelsaksadesse kohvitama. Ma ei olnud varem siin käinud. Sisse astudes avanes nii õdus, kuid samas erk ja mänguline atmosfäär. Kõige ägedamalt sisustatud kohvik, mida näinud olin. Seinu kaunistas lilleline tapeet, laes ja põrandatel paiknesid narmastega värvilised lambid. Armsad sofad, tugitoolid ja (isegi beebiroosad) lauakesed ehtisid kogu kohvikut. Kogu koht nägi välja nagu pisike armas nukumaja. Nii palju oli vaadata, et ahvatlevad koogid letis ja tühi kõht jäid alguses täitsa varju! Lõpuks tellisin chai ja vaarika-bežee koogi. Kerli tegi minust samal ajal mõned pildid, kuid kook oli imemaitsev, päris raske oli poseerida ausaltöelda... Mõnusalt magushapu ja väga värske maitsega. Kiidan! Chaid serveeriti tee + piim kombinatsioonina.

Nägime ka Märt Avandit oma perega kohvikus einestamas, veidi pani tundma, et vist oleme tõesti hea kvaliteediga kohta sattunud, hehe. 

Tegelikult saime kvaliteedis õhtul ka ise veenduda, kui Karliga tühjade kõhtudega Supelsaksadesse tagasi tulime ja veise sisefilee pasta ning mozarella salati tühja kõhu lohutuseks võtsime. Sain ühe parima pastaelamuse osaliseks. Ja võin vist kurbusega (nisust hoiduks tegelt hea meelega haha) tunnistada, et ma pole pastade alal algaja :D

Blouse- ZARA | Jeans- MONKI

Kerli soetas kuskilt taaskasutusest selle armsa sinise kleidi, mis mu kaameraga nii hästi kokku läks. PS! Olen hakanud vlogimist armastama, sest nii lahe on kõike dokumenteerida ja kunagi hiljem järele vaadata, mis ja kus täpsemalt toimus (vananeva mälu probleemid haha), seega suht asjakohane pilt. 

Need läbi klaasi pildid on mu lemmikud vist kogu päevast! Olen nii-nii ammu tahtnud midagi sellist teha, kahjuks ei ole siiani võimalust avanenud. Mis oleks mõnusam, kui praksuv kamin, tass imemaitsvat kuuma chai'd, mõni hea raamat ja suur aken, mille taga välist karget sügisilma nautida ja sooja tuba veel rohkem väärtustada?

All the photos are by Kerli Sosi 

Varsti jagan juba teisigi pilte, mis me Kerliga tegime!

Räägime!
Karina

No comments :

Post a Comment