October 18, 2017

TALLINN FASHION WEEK 2017

Uuuh...2 pikka päeva Tallinnas selja taga ja nüüd naudin uue nädala algust ning kirjutan siia ka miskit meie nädalavahetusest. 

Reedel sõitsime Karliga Tallinnasse, käisin NYMF'i jaoks fittingus, olime linnas ja tegime mõned OOTD pildid. See mantel on nii mõnna sügiseks ja ka soojemaks talveks ning need sametpüksid on tõsised komplimendipüüdjad. Üleüldse on tegu ühe mu lemmikkomplektiga praegusteks ilmadeks oma mugavuse ja soojuse poolest.

Coat- TOPSHOP | Pants- ZARA | Shoes- DANIJA | Bag- LIU-JO

Siis suundusin proovi, et NYMF'i kollektsioonis 'Paradiis' Tallinn Fashion Week'i raames kõndida. Kella 16:00-st läksin meiki ja soengusse. Juuksurid pööritasid muidugi silmi, sest mu juustega on ikka tükk tööd, eriti kui mingi soeng tarvis pähe sättida.  Enda arvates on juuksed poole õhemad kui näiteks keska ajal, aga ma vist ainus, kes sellest aru saab :D. Hullult meeldis meik, mis seekord tehti. Selle kallal töötas kokku kolm meigikunstnikku- igal ühel oma osa. Seega pidi hea tulema, haha. Pärast käisime Karliga veel söömas ja kinos. Vaatasime 'Palju õnne surmapäevaks'. Vääga lahe film!!!!

Foto: Erlend Štaub
Ehted: Wildwoman 
Kingad: Vivian Vau
Sukad: Sokisahtel


Laupäeval külastasime Ilumessi, käisime mööblipoodides, sest oleme uue kummuti ja magamistoalambi otsinguil ja lõpuks suundusime koos Ingerliisiga Fashion Weeki viimast päeva nautima. Liina Stein ei olnud eriti meile seekord, aga Embassy of Fashionist võiks küll mõned esemed täitsa välja noppida. Eriti meeldis pikk litritega kleit Riina Põldroosi kollektsioonist. Kogu päev oli ülilahe! Vaadake kindlasti vlogi, et rohkem teada saada, mida me tegime. Näete ka näiteks, kuidas Ingerliisile elu esimene tukk sobib. Megaspontaanne idee Ilumessil Itaalia juuksuri kätt usaldada, haha. Messil sain ka suure üllatuse osaliseks- nimelt nägin, et Milani meigibränd on Eesti poelettidele jõudnud. Mina igatahes ei teadnud. Soetasin Milani asju koguaeg BeautyBay'st. Nüüd sain kogu kollektsiooni näppida ja proovida ja mõned tooted tõin koju kaasa ka. AMAZING!

Foto: Erlend Štaub
Blouse/dress- MONKI | Shoes- RESERVED (old) | Bag- RESERVED (old)

Kandsin Reservedi ülepõlvesaapaid ja rohelist pluus-kleiti vms, ma ei tea kuidas seda nimetada isegi, aga see leidis kasutust, jess!!! (Karina tõestamas iseendale ja kõigile teistele, et hullud asjad tema kapis ei jää enam seisma ja ei kuulu poole aasta pärast kasutult minemaviskamisele, haha) Ostsin selle mingi 8 euroga Monkist. Great deal, isn't it?

Tsauki!


                    

No comments :

Post a Comment