December 21, 2017

FEELING LIKE A CHRISTMAS' PRINCESS

DRESS- New Look

Photos by: Kerli Sosi

Kui imeline on Kerli disainitud fotostuudio??? Iga detail on omal kohal, et luua tõeline jõulumeeleolu. Usun, et kõik, kes Kerli juures sel perioodil käinud on, saavad ilusatele piltidele lisaks selle õige jõulutunde pealekauba. Seda enam, et stuudiosse saab läbi lumiste metsade ja laante (hmm...see meenutab mulle mingisugust jõululaulu, haha). Kuna kandsin seda imelist kuldsete tähekestega kaunistatud kleiti, siis ei jäänudki muud üle, kui tunda end täieliku jõuluprintsessina seal kuuse all, küünlad ümber ja lumi juustes.

Mul on rõõm jagada neid jõule kõige kallimate inimestega, hooaaja avasime eile Tartu tüdrukutega, kellega oli nii-nii tore! Loodetavasti saan terve nädala pakkuda ja vastu võtta armastust, ükskõik kui väsinud ma selle nädala lõpuks ka pole, olen nii tänulik iga hinge eest oma elus!

Soovin, et leiaksite rahu eneses, et tunneksite end hästi oma kehas ja vaimus. Ning ei kahetseks, kui jõuludel veits patustate, hehe.

Soovin kauneid pühi ja lumehangeid nii suuri, et välisuks jõululaupäeval vaevu lahti tuleb ja auto ei paista parklas valgete helveste alt üldse välja.

Soovin, et saaksite veeta oma pühad kõige-kõige kallimatega ning paneksite tähele olla tänulikud. Isegi kui mõnel teisel tundub olevat parem või rohkem, kuskil on kindlasti kõigil midagi või kedagi, mille üle tänulik olla.

Soovin rõõmu südamesse!

Ilusaid pühi, räägime :)

Karina

No comments :

Post a Comment