April 02, 2018

PHILIPPINES THE 3RD- random chitchat and pics (TOTALLY LATE I KNOW)KOLMAS OSA VIDEOPILDIS KA

Bikiinid- Missguided, Top- New Look, Peapael- Asos, Prillid- RayBan

Pildid imelisest Nacpani rannast ja sõidust sinna  by Kerli. Nacpan on üks maailma ilusamaid randu ja selle ürgset ilu ei saa kasvava turisminduse tõttu Filipiinidel kahjuks enam kaua imetleda. Nacpan ise asub pisikese soise külakese lähistel, mis jääb kadunud külast El Nidost 45min rollerisõidu kaugusele. Sinna on raske saada ning see on siiani randa ka üsna avastamata hoidnud.


Ma olen täielik ööloom. Kogu mu inspiratsioon, motivatsioon ja kahetsus (et miks ometi ei ole ma nii kaua postitanud, kui väärt materjal lihtsalt kopitab niigi pungil oleval arvuti kõvakettal) mahuvad varajatesse hommikutundidesse või hilisesse kesköösse. Mingi rahu, vaikus ja müstiline jõud on öid minu jaoks alati saatnud. Ning siin ma olen, tagasi Maldiividelt, teinud juba mõned koostöödki ning käinud ja veetnud mõnusat aega Vihulas, kirjutamas viimast FILIPIINIDE!!! postitust. ALLES! 

Siin viimane video ja seni blogis avaldamata pildid.

PS! Jah, tegin Filipiinidel Panglaolt Bohol'ile sõites (väga ulmelises kurvis) rolleriga avarii. Not so fun. Sõitsin (õnneks väga aeglasel kiirusel) peaaegu pisikesele reisibussile otsa. Järgmine hetk avastasime end turistide ja paari kohaliku huvilise keskelt. Šokk oli võimas ja reisimeeleolu sai ka pisut mõjutatud. Kuna terve reisi oli pidevalt igasugu asju juhtunud ja ma olin halva õnne kurja palet kahtlustanud, siis õnnetus oli murdepunkt ja kinnituspitsat, et halb õnn ON.

20 MINTI PÄRAST ROLLERIÕNNETUST (oi kuidas ma tänasin end nende pikkade pükste eest tol päeval haha)

Top- Asos, Püksid- Bershka, Peapael- H&M

Rolleri rikkumine läks meile 25 eurot maksma (mis on Filipiinidel tegelikult päris hea raha). Masina külg oli kergelt kriimuline ja omanik teadis oma rollereid ilmselgelt väga hästi. Me ise ei oleks tegelikult suutnud väga eristadagi.

Siiski tohutult õnnelik õnnetus, kuna maandusime ainsal normaalsel kohal sel teel. Paremale jäi kuristik metsaga, vasakule kalju ja betoonkraav ja betoonkraavi ääres teepervel oli kitsas mururiba, kuhu meie õnneks maandusimegi, haha. Mul oli parem jalg korralikult sinikaid täis ja küünarnukk lõhki. Karlil jooksis pikk veritsev kriim mööda küünarvart. Lucky us.

What happens in Philippines, stays in Philippines...

Veel random pilte:


Panglao ilusaim rand
Esmaspäeva hommik Cebul
Bananaland...
...but not only
Lemmikkoht El Nido's
Droonishot Nacpan'ilt

Räägime varstivarsti. x

No comments :

Post a Comment